File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Filename
az: Fayl adı

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi

en: File format settings
az: Fayl formatı parametrləri
