File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Results
gu: પરિણામો

en: Progress indicator
gu: પ્રગતિ સૂચક
