File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Media
hr: Mediji

en: Results
hr: Rezultati

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka
