File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Actions
ja: アクション

en: Remove
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Filename
ja: ファイル名

en: Media
ja: メディア

en: Results
ja: 結果

en: Progress indicator
ja: 進捗状況の表示

en: File format settings
ja: ファイルフォーマットの設定
