File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Media
ka: მედია

en: Results
ka: შედეგები
