File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری
