File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: File format settings
lt: Failo formato nustatymai

en: These settings only apply to new files as they are uploaded. Changes here do not affect existing file names.
lt: Šie nustatymai taikomi tik naujiems failams juos įkeliant. Čia atlikti pakeitimai neveikia esamų failų pavadinimų.
