File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ
