File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Results
af: Resultate
