File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Media
ca: Multimèdia

en: Results
ca: Resultats

en: Progress indicator
ca: Indicador de progrés
