File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Filename
cs: Název souboru

en: Media
cs: Média

en: Results
cs: Výsledky

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: File format settings
cs: Nastavení formátu souboru
