File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་
