File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Results
eo: Rezultoj
