File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Status
es: Estado

en: Actions
es: Acciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Language
es: Idioma

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Media
es: Multimedia

en: Results
es: Resultados

en: Progress indicator
es: Indicador de progreso

en: File format settings
es: Configuración del formato del archivo
