File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Filename
et: Failinimi

en: Media
et: Meedia

en: Results
et: Tulemused

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: File format settings
et: Faili vormingu seaded
