File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Results
fi: Tulokset

en: Progress indicator
fi: Edistymisentunnistin
