File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Status
fr: État

en: Remove
fr: Retirer

en: Language
fr: Langue

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Media
fr: Média

en: Results
fr: Résultats

en: Progress indicator
fr: Indicateur de progression

en: Deleted @count files.
fr: @count fichiers supprimés.

en: File format settings
fr: Paramètres de mise en forme de fichier

en: These settings only apply to new files as they are uploaded. Changes here do not affect existing file names.
fr: Ces paramètres s'appliquent uniquement aux nouveaux fichiers lors de leur transfert. Les modifications n'impactent pas les fichiers existants.
