File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Media
gl: Medios

en: Results
gl: Resultados

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso
