File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Filename
he: שם קובץ

en: Media
he: מדיה

en: Results
he: תוצאות

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: File format settings
he: הגדרות פורמט קובץ
