File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Actions
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Media
hu: Média

en: Results
hu: Eredmények

en: Progress indicator
hu: Folyamatjelző

en: File format settings
hu: Fájlformátum beállítások
