File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Media
hy: Մեդիա
