File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Results
is: Niðurstöður
