File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Actions
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Results
mr: निकाल
