File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Remove
ms: Buang

en: Language
ms: Bahasa

en: Edit
ms: Sunting

en: Name
ms: Nama

en: Filename
ms: Nama fail

en: Results
ms: Keputusan

en: Progress indicator
ms: Penunjuk kemajuan
