File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Media
ne: मिडिया

en: Results
ne: परिणाम
