File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Results
nl: Resultaten

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: File format settings
nl: Bestandsformaatinstellingen

en: These settings only apply to new files as they are uploaded. Changes here do not affect existing file names.
nl: Onderstaande instellingen zijn alleen van toepassing op nieuwe bestanden. Wijzigingen hebben geen invloed op bestaande bestandsnamen.
