File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Actions
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Media
oc: Mèdia

en: Results
oc: Resultats

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression
