File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Filename
os: Файлы ном
