File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Actions
fa: عملکردها

en: Remove
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: تدوین

en: Name
fa: نام

en: Filename
fa: نام فایل

en: Media
fa: رسانه

en: Results
fa: نتایج

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت
