File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Media
sk: Médiá

en: Results
sk: Výsledky

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu
