File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Remove
sv: Ta bort

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Filename
sv: Filnamn

en: Results
sv: Resultat

en: Progress indicator
sv: Förloppsindikator
