File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Actions
te: చర్యలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Results
te: ఫలితాలు
