File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Results
ug: نەتىجە
