File Bulkupload Translations (1.0.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Actions
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Media
vi: Phương tiện

en: Results
vi: Kết quả

en: Progress indicator
vi: Báo cáo tiến độ

en: Deleted @count files.
vi: Đã xóa @count tệp.
