File Compressor field (2.1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Bundle
lt: Paketas

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis
