File De-duplicator (1.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Files
it: File

en: Replace
it: Sostituzione

en: Usage
it: Utilizzo

en: Field types
it: Tipi di campo
