File De-duplicator (1.1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: No
el: Όχι

en: Files
el: Αρχεία

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Usage
el: Χρήση

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
