File De-duplicator (1.2.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: No
hu: Nem

en: Files
hu: Fájlok

en: Replace
hu: Helyettesít

en: Usage
hu: Használat

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Exact
hu: Pontos
