File De-duplicator (1.2.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: No
cy: Na

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Replace
cy: Ailosod
