File De-duplicator (1.2.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: No
ro: Nu

en: Files
ro: Fișiere

en: Usage
ro: Utilizare

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
