File Download (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Core
cs: Jádro

en: Access log settings
cs: Nastavení logu přístupů

en: How many content items to display in "day" list.
cs: Kolik položek se má zobrazovat v seznamu „den“.

en: About
cs: Popis

en: File Downloads
cs: Soubory ke stažení

en: Uses
cs: Použití

en: Popular content
cs: Oblíbený obsah

en: How many content items to display in "all time" list.
cs: Kolik položek se má zobrazovat v seznamu „za celé období“.

en: Today's:
cs: Dnes:

en: All time:
cs: Za celé období:

en: Last viewed:
cs: Naposledy zobrazeno:

en: Displaying popular content
cs: Zobrazení oblíbeného obsahu

en: Page view counter
cs: Počítadlo zobrazení stránek
