File Download (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Core
he: ליבה

en: Access log settings
he: הגדרות רישום פעילויות

en: How many content items to display in "day" list.
he: כמה פריטי תוכן להציג ברשימת "יום".

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Popular content
he: תוכן מבוקש

en: How many content items to display in "all time" list.
he: כמה פריטי תוכן להציג ברשימת "כל הזמנים".

en: Today's:
he: היום:

en: All time:
he: כל הזמנים:

en: Last viewed:
he: נצפה לאחרונה:
