File Download (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Core
hr: Jezgra

en: Access log settings
hr: Postavke zapisnika pristupa

en: How many content items to display in "day" list.
hr: Koliko se sadržaja prikazuje u "dnevnom" popisu.

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Popular content
hr: Popularni sadržaj

en: How many content items to display in "all time" list.
hr: Koliko se sadržaja prikazuje u popisu "sve vrijeme".

en: Today's:
hr: Današnji:

en: All time:
hr: Cijelo vrijeme:

en: Last viewed:
hr: Posljednje čitano:

en: Displaying popular content
hr: Prikaz popularnog sadržaja

en: Page view counter
hr: Brojač pregleda sadržaja
