File Download (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Enable
km: បើក

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Core
km: សំខាន់

en: Access log settings
km: ការ​កំណត់​កំណត់ហេតុ​ចូល​ដំណើរការ

en: How many content items to display in "day" list.
km: ចំនួន​ធាតុមាតិកា​ដើម្បី​បង្ហាញ​ក្នុង​បញ្ជី "ថ្ងៃ" ។

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Popular content
km: មាតិកា​ពេញនិយម

en: How many content items to display in "all time" list.
km: ចំនួន​ធាតុ​មាតិកា​ដើម្បី​បង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី "គ្រប់​ពេល" ។

en: Today's:
km: ថ្ងៃ​នេះ​គឺ ៖

en: All time:
km: គ្រប់​ពេល​ ៖

en: Last viewed:
km: ​បាន​មើល​ចុងក្រោយ ៖

en: Displaying popular content
km: ការ​បង្ហាញ​មាតិកា​ដែល​ពេញ​និយម

en: Page view counter
km: កម្មវិធី​រាប់​ចំនួន​​មើល​ទំព័រ
