File Download (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Core
fa: هسته

en: How many content items to display in "day" list.
fa: تعداد عنصر‌های محتوا برای نمایش در سجل «روز».

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Popular content
fa: محتوای محبوب

en: How many content items to display in "all time" list.
fa: تعداد محتوا برای نمایش در سجل «همیشه».

en: Today's:
fa: امروز:

en: All time:
fa: همیشه:

en: Last viewed:
fa: آخرین مشاهده:

en: Displaying popular content
fa: مشاهده برترین محتوا

en: Page view counter
fa: شمارشگر مشاهده صفحه
