File Download (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Core
az: Nüvə

en: How many content items to display in "day" list.
az: "day" siyahısında neçə məzmun elementi göstəriləcək.

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Popular content
az: Populyar kontent

en: How many content items to display in "all time" list.
az: "bütün zamanlar" siyahısında neçə məzmun elementi göstəriləcək.

en: Today's:
az: Bugünkü:

en: All time:
az: Həmişə:

en: Last viewed:
az: Son baxılıb:

en: Displaying popular content
az: Populyar məzmun göstərilir

en: Page view counter
az: Səhifəyə baxış sayğacı
