File Download (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Core
ca: Nucli

en: Access log settings
ca: Paràmetres del registre d'accés

en: How many content items to display in "day" list.
ca: Quants elements de contingut per mostrar en la llista "dia".

en: About
ca: Detalls

en: File Downloads
ca: Descàrrega de fitxers

en: Uses
ca: Usos

en: Popular content
ca: Continguts populars

en: How many content items to display in "all time" list.
ca: Quants elements de contingut per mostrar en la llista "històriques".

en: Today's:
ca: D'avui:

en: All time:
ca: Històrics:

en: Last viewed:
ca: Darrera visualització:

en: Displaying popular content
ca: Mostra el contingut popular

en: Page view counter
ca: Comptador de pàgines vistes

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site.
ca: Paràmetres sobre la informació estadística que el Drupal mantindrà per al vostre lloc.
