File Download (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Core
et: Tuum

en: Access log settings
et: Kasutuslogi määrangud

en: How many content items to display in "day" list.
et: Kui mitu objekti kuvada "päeva" nimekirjas.

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Popular content
et: Populaarsed lehed

en: How many content items to display in "all time" list.
et: Kui mitu objekti kuvada "kokku vaadatud" nimekirjas.

en: Today's:
et: Tänased:

en: All time:
et: Kokku:

en: Last viewed:
et: Viimati vaadatud:

en: Displaying popular content
et: Populaarse sisu kuvamine

en: Page view counter
et: Lehevaatamiste loendur

en: Maximum lifetime
et: Maksimaalne eluiga
