File Download (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Core
ta: கருவம்

en: Access log settings
ta: அணுகல் விபர அமைவுகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Popular content
ta: பிரபல உள்ளடக்கம்

en: Today's:
ta: இன்றையது:

en: All time:
ta: எல்லா நேரம்:

en: Last viewed:
ta: கடைசி பார்த்தது:
