File Download (8.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
